Terwijl Rutte zich in het zweet aan het werken is om een nieuw kabinet samen te stellen, kwam ik deze animatie tegen die de val van het kabinet Balkenende IV goed in beeld brengt.
De animatie is gemaakt door twee studenten van de opleiding Communicatie & Nieuwe Media in Maastricht, Gordon Hatusupy en Martijn Kersten. Qua vorm duidelijk geïnspireerd door ‘The Crisis of Credit‘.
De val van het kabinet. Een complexe gebeurtenis die moeilijk te begrijpen is omdat bijzaken en hoofdzaken inelkaar doorlopen. De animatie geeft kort & helder weer hoe de gebeurtenis heeft plaatsgevonden zonder hierbij zicht te verliezen op de feiten. De animatie is zo gemaakt dat hij in principe voor iedereen begrijpbaar is.
Aldus hun site: devalvanhetkabinet.nl
[via: De Nieuwe Reporter]
Lees ook de volgende berichten:
- Kredietcrisis verklaard
- Wie wint de Dutch Design publieksprijs?
- Het Walmart virus
- Het vreemde Japan
- Evolutie van Olympische pictogrammen