Afgelopen vrijdag is de foto expositie ‘China’ van Iris van Haendel in het UMC Utrecht van start gegaan.
Het concept
Elke maand krijgt een medewerker van het UMC de kans zijn of haar werk te presenteren in Galerie Het Plein. Dit varieert van schilderkunst, tekeningen tot fotografie. Het eerst kwartaal van 2008 staat in het teken van reisfotografie. Eerder hebben medewerkers foto’s geëxposeerd van reizen naar IJsland (januari) en Afrika (februari). Nu is het tijd voor China. De foto’s zijn gemaakt op onze reis langs Hong Kong, Sjanghai en Beijing in november 2006.
Laatste controle
Afgelopen zaterdag (1 maart) zijn wij nog één keer langs geweest om te kijken of alles goed hangt. Beoordeel het zelf maar, wij zijn in ieder geval tevreden.

Zelf bezoeken
Hoewel bovenstaande foto’s een goede impressie geven, kan je de foto expositie ook zelf bezoeken. De toegang is gratis. Galerie Het Plein bevindt zich boven het personeelsrestaurant De Brink. Zie de routebeschrijving naar het UMC Utrecht. De expositie duurt tot en met 28 maart 2008.
Lees ook de volgende berichten:
- Waar in Utrecht foto-quiz
- World Press Photo in Utrecht
- Olympische medailles op de wereldkaart
- Tagcloud Troonrede 2008
- Nederland waarderen